Konzultace ceník

Individuální konzultace provádím buď formou on-line hovoru, nebo po domluvě osobně. Vše záleží na vašich preferencích a charakteru problému, který chcete řešit.

💚Více informací o nabízených konzultacích.💚


JEDNORÁZOVÉ SLUŽBY

Vstupní konzultace – 90 minut – 1 500 Kč

Tato konzultace slouží zejména pro seznámení a dotazování, pro provedení celkové diagnostiky. Může být ale dostačující pro řešení drobnějších problémů, či nasměřování správným směrem ve chvíli, kdy není zapotřebí dlouhodobější přístup a postupný progres krok po kroku.


Každá další konzultace – 60 minut – 900 Kč

Tento druh konzultace přichází v úvahu po absolvování vstupní konzultace. Pokud se rozhodnete své zdraví řešit v dlouhodobějším kontextu, což je často nezbytné, ale nebude nutné se scházet na celých 60 minut, je možné cenu adekvátně ponížit vzhledem ke společně strávenému času.


Další čas navíc – 30 mintu – 450 Kč

Protože někdy je naopak času potřeba více.


Stanovení neurotypu – 120 minut– 2 500 Kč

Včetně navržení stravovacího směru, definice slabin a silných stránek jak v rámci fyzického, tak i psychického zdraví, návrh suplementace a vhodného způsobu životního stylu.

Z této konzultace automaticky zasílám výstup a miniprotokol.


Zpracování výstupu z konzultace – ve formě PDF – 200 Kč

Klient si obvykle dělá v rámci konzultace vlastní výpisky, pokud ale máte zájem o komplexní výstup, mohu vám ho zpracovat do textové podoby. Bude zahrnovat shrnutí vašeho aktuálního stavu, diagnostiku a popis doporučovaných opatření a suplementace, včetně odkazů na vhodné produkty k zakoupení.

DLOUHODOBÁ SPOLUPRÁCE

Vstupní + dvě navazující konzultace – dohromady 3,5 hodiny času – 3 100 Kč

Vstupní + čtyři navazující konzultace – dohromady 5,5 hodiny času – 4 500 Kč

TRÉNINK (PLZEŇ, PRAHA)

Osobní trénink pro 1-3 osoby – 60 minut – 500 Kč

Trénink je možné sjednat v posilovně, na work-outovém hřišti, nebo prostě jen tak venku.


Potřebujete více informací? Nebo si nejste jistí, jestli je konzultace vhodná i pro vás, popřípadě jaký typ konzultace vybrat? Nevadí. Vyplňte formulář níže, já se vám ozvu co nejdříve nazpět a vše společně vyřešíme.