Cesta ke zdraví

Cesta ke zdraví

Víte, za co jste v životě skutečně zodpovědní?

Za své tělo, duši a mysl – za své fyzické a psychické zdraví.


A právě k jejich nápravě vede cesta, která může být delší či kratší, vynechat ji ale nejde. Protože bez pochopení nutnosti převzetí zodpovědnosti do vlastních rukou, rozklíčování původu vlastních obtíží, které tkví v našich vlastních životech a nalezení klíče, který pasuje právě do našich dveří, se nemůže konat ani dlouhodobý úspěch a ani následující, dosud netušený rozvoj.

Uzdravit se musí každý sám, já vám v tom budu laskavou rádkyní a průvodkyní, ale i motivující parťačkou.

Pokud to tedy myslíte skutečně vážně a nehledáte jen kusé, nebo zázračné rady, konečně je tu pro vás program Cesta ke zdraví – tříměsíční online koučink.

Program je rozdělen do tří měsíců, resp. do šesti dvoutýdenních celků, ve kterých se budeme postupně zaměřovat na stěžejní pilíře zdraví, každý z vás navíc podle individuálních potřeb.


Co program obsahuje?

Vstupní konzultaci s diagnostikou – 90-120 minut

 • Lze provést osobně (Plzeň), nebo online

Kontrolní konzultace vždy jednou za 14 dní – 30-60 minut

 • Lze provést osobně (Plzeň), nebo online

Intenzivní podporu a komunikaci na WhatsAppu podle vaší potřeby

 • V případě dotazů, nebo dolaďování detailů
 • Užší kontakt umožňuje doporučení a aplikaci specifičtějších diagnostických nebo terapeutických metod

Specifické stravovací přístupy na míru vašim potřebám

 • Vyžaduje-li si vaše cesta potravinové eliminace, nebo specifický stravovací přístup
 • Rámcový návod na daný stravovací směr
 • Seznam povolených a zakázaných potravin

Prostor pro řešení psychického stavu

 • Protože tak, jak se bude prohlubovat naše vzájemná důvěra a poroste motivace, bude i více energie k otevírání duše a mysli

Členství v soukromé skupině na Facebooku

 • Pro vzájemné sdílení a motivaci
 • Pro načerpání tematických informací, praktických tipů, nebo zajímavých studií a studijních materiálů, které zde pro vás budu zveřejňovat
 • Diskusní témata, motivační videology

Slevu 10 % na stávající i budoucí online produkty

 • Kterou můžete využít jak pro sebe, tak pro nákup produktů pro svou rodinu či přátele

Díky účasti v programu Cesta ke zdraví se budete účastnit i něčeho většího – budování komunity podobně naladěných lidí a hledačů zdraví.

Komu je program určen?

Naprosto všem, kteří potřebují překopat svůj životní styl, stravování, nebo způsob nahlížení na celou problematiku zdraví.

Program je vhodný pro studenty, budoucí i stávající rodiče, sportovce, ty co chtějí zhubnout, nebo nabrat, zlepšit svou mentální výkonnost a podpořit energii, nebo pro ty, kteří chtějí rozluštit svůj vlastní kód a maximalizovat tak své možnosti a potenciál.

Program je ale především vhodný pro všechny, kteří se trápí s chronickými problémy a uvědomují si, že k jejich řešení nestačí odevzdání se pouze do rukou lékaře, ale že existuje i možnost, jak změnit své návyky, odhalit příčiny problémů a začít se jich postupně zbavovat.

Ve zdraví totiž souvisí vše se vším.

Organismus je jako soustava ozubených koleček, pokud se jedno porouchá, dysfunkce se začne postupně šířit skrze soukolí, a nakonec se může projevit klidně tam, kde byste to vůbec nečekali.

Komu program určen není?

Těm, kteří očekávají okamžité výsledky a odmítají se aktivně zapojit do utváření vlastního zdraví.

Součástí Cesty ke zdraví je samozřejmě i užívání suplementace, nebo zařazování speciálních metod (naturální biohacking, speciální nutriční terapie), tyto věci ale nikdy nebudou fungovat zázračně a samy o sobě, bez vynaložení dlouhodobějšího úsilí, provedení změn a odbourání škodlivých návyků, které často třeba i nevědomky provádíme.


Máte zájem o dlouhodobou spolupráci, ale stačí vám pouze navazující konzultace, bez potřeby intenzivní komunikace a sdílených informací navíc?

Využijte balíček tří nebo pěti konzultací, které lze rozložit od tří do pěti měsíců spolupráce. V rámci vstupní konzultace s diagnostikou vám ráda pomohu s nastavením vhodného plánu.


Cena programu

Tříměsíční program lze uhradit dvěma způsoby, podle toho se odvíjí i výsledná cena:

 • Jednorázová úhrada 9 870,- Kč (odpovídá částce 3 290,- Kč měsíčně)
 • Úhrada ve třech měsíčních splátkách po 3 490,- Kč (odpovídá celkové částce 10 470,- Kč za celý program)

Přihlášení na Cestu ke zdraví